O společnosti Livl s.r.o.

 

Dobrý den, 

dovolte, abychom Vám nabídli nový styl spolupráce s profesionální značkou vlasové kosmetiky JOICO.

Firma Livl s.r.o. získala v září 2005 na základě vyhraného tendru exklusivní zastoupení značky JOICO pro Českou republiku. Naše nabídka nové spolupráce ovšem nezahrnuje jen nabídku zboží a cen JOICO, nabízíme Vám plně profesionální servis i maximální podporu Vašeho podnikání.

Jaká tedy je naše nabídka nového stylu spolupráce?

JOICO je značka profesionální vlasové kosmetiky špičkové kvality. Tuto značku, na rozdíl od jiných, tvořili sami kadeřníci – je tedy „šitá na míru“ Vašim potřebám. Samozřejmostí je kompletní sortiment pro profesionální práci a vybavení salonu: široká nabídka šamponů, kondicionérů, barev, přelivů, stylingu, trvalých i speciálních „trendy“ produktů je nově rozšířena i o nabídku pro vybavení kadeřnictví a podporu prodeje.

JOICO nabízí vybraný sortiment i pro prodej v kadeřnickém salonu. JOICO podporuje Vaše podnikání i spokojenost Vašich zákazníků. Nabídněte svým klientům profesionální péči o vlasy i v domácím prostředí!

JOICO nabízí nejen profesionální produkty, ale také profesionální přístup. Náš tým je složen ze specialistů, kteří Vám nabízí kompletní spolupráci při výběru zboží JOICO, sestavování i vyřizování objednávek, pružné a rychlé dodávky objednaného zboží do 48 hodin, produktové, technologické i marketingové konzultace. Jsme ryze česká, malá, ale plně profesionální firma. Nezatížíme naši spolupráci náklady na chod rozsáhlé firmy, naopak, nabízíme plně profesionální a individualizovaný přístup k zákazníkům.

Značka JOICO bude plně podporována, zcela v souladu se smlouvou o zastoupení značky JOICO na českém trhu. Livl má v týmu marketingové specialisty, kteří postupně budou uvádět do života nové aktivity, které pomohou vybudovat image značky.

Ihned vám pomůžeme zajistit přímou podporu značky ve Vašem kadeřnickém salonu. K dispozici máme profesionální foto kadeřnických modelů JOICO na plakátech i roletách, stojany na zboží, dárkové kazety a tašky JOICO, trička i tužky, ale i kadeřnické pláštěnky, míchací misky nebo vzorníky barev a mnoho dalších. Tuto podporu můžete obdržet buď s dodávkou zboží jako bonus nebo ji můžete získat jako ocenění naší spolupráce. Samozřejmě si můžete vybrané produkty i zakoupit, ceník Vám na vyžádání dodá náš obchodní zástupce.

JOICO budeme podporovat i v tisku, a to jak odborném pro kadeřnické profesionály, tak i v lifestylových časopisech. Tím přiblížíme JOICO i Vašim klientům.

JOICO samozřejmě najdete i na velkých kadeřnických výstavách a show, zprvu v roli vystavovatele, ale postupně i v roli školitele nebo autora vlastních kadeřnických show.

JOICO bude pečovat i o Vaše vzdělávání, náš tým je připraven Vás naučit nové techniky a tipy používání produktů JOICO. Zájemci o školení JOICO se mohou hlásit na naší adrese nebo se přihlásit při návštěvě obchodního zástupce. Místo a termín konání bude upřesněno podle počtu přihlášených.

….. vyzkoušejte nový styl spolupráce s JOICO! Nabízíme Vám osobní návštěvu našeho obchodního zástupce a pomoc při výběru zboží. Nebo vyzkoušejte naši zákaznickou podporu na telefonu. Můžete nám i napsat, a nemusíte posílat jen objednávku, pošlete i Vaše přání – třeba na vánoční dárky pro Vaše klienty.

JOICO – značka profesionální spolupráce


Kontaktujte nás přímo zde